Otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację projektu pn. “Aktywna wieś”

wpis w: 2018, Aktualności | 0

Z wielką przyjemnością informujemy, iż projekt pn. “Aktywna wieś” otrzymał dofinansowanie w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2018-2019 (Etap I – 2018). 10 maja w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbyło się uroczyste podpisanie umowy. Projekt będzie realizowany w 14 świetlicach wiejskich z terenu Gminy Grajewo. Rekrutacja do projektu już wkrótce.

Partnerem projektu została Gmina Grajewo. Pan Wójt Stanisław Szleter zadeklarował pomoc przy realizacji projektu w formie użyczenia pomieszczeń świetlic wiejskich oraz inne działania niezbędne do realizacji określonych zajęć. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zapraszamy mieszkańców gminy do aktywnego udziału w zajęciach. Liczymy na aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Wartość otrzymanego dofinansowania to kwota 13 530,00 zł. Projekt jest finansowany w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2018-2019 – Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej http://ksow.pl.