Rozpoczynamy realizację projektu „W podróży dookoła świata”

wpis w: 2017, Aktualności | 0

Miło jest nam poinformować, iż otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację projektu finansowanego w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2016-2017 – Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Dnia 25 lipca 2017 roku podpisaliśmy umowę na realizację operacji. Projekt dotyczy przeprowadzenia zajęć plastycznych,  konstruktorskich, ruchowych, kulinarnych oraz gier i zabaw w świetlicach wiejskich na terenie Gminy Grajewo. Wartość otrzymanego dofinansowania to kwota 5 535,00 zł. Zajęcia odbędą się do końca sierpnia 2017 roku. Szczegóły dotyczące zajęć zostaną przekazane w terminie późniejszym. Partnerem projektu została Gmina Grajewo. Pan Wójt Stanisław Szleter zadeklarował pomoc przy realizacji projektu w formie użyczenia pomieszczeń świetlic wiejskich oraz inne działania niezbędne do realizacji określonych zajęć. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zapraszamy mieszkańców gminy do aktywnego udziału w zajęciach 🙂

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej http://ksow.pl