Zakończenie projektu “W podróży dookoła świata”

wpis w: 2017, Aktualności | 0

Dobiegł końca projekt “W podróży dookoła świata” realizowany przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Grajewo.

Zajęcia odbywały się w pięciu świetlicach wiejskich: Szymany, Białaszewo, Sojczyn Borowy, Boczki-Świdrowo i Wojewodzin. Łącznie w projekcie udział wzięło 77 osób. W ramach projektu odbywały się zajęcia plastyczne,  konstruktorskie, ruchowe, kulinarne oraz różnego rodzaju gry i zabawy. Wszystkie zajęcia miały na celu przybliżenie uczestnikom charakterystyki innych państw.

Serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Grajewo za pomoc w realizacji zajęć oraz udostępnienie świetlic.Dziękujemy również wszystkim członkom Stowarzyszenia zaangażowanym w prowadzenie zajęć.

Wartość dofinansowania to kwota 5 535,00 zł. Projekt był finansowany w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Plan operacyjny na lata 2016-2017 – Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW zapraszamy do rejestracji w bazie partnerów KSOW dostępnej na stronie www.ksow.pl oraz do odwiedzenia strony internetowej http://ksow.pl.